Jak jsem vybudoval úspěšný e-shop?

Mám pro vás 3 videa ZDARMA, kde odhaluji, jak jsem toho dosáhl.
Zjistíte, jak klíčové věci, které rozhodují o úspěchu, udělat úplně jinak a lépe, než naprostá většina dnešních e-shopů.

Co se ve videích zdarma dozvíte?

1. Správný směr e-shopu

95 % e-shopů si vybere hned na začátku špatný směr a cestu. Stagnují a prodělávají. Ukážu vám, jak v pár krocích sestavit účinnou strategii. Právě ta katapultovala růst našeho e-shopu X-HOKEJ.cz.

2. SEO jako nejlepší zdroj objednávek?

Zákazníci přirozeným výsledkům vyhledávače věří daleko více, než placené reklamě. Odhalím vám, jak optimalizovat prodejní texty tak, aby zákazníci nakoupili pokaždé u vás.

3. Popisky produktů, které nám raketově zvýšily prodeje

Myslíte si že popisky nejsou zase tak důležité? Ukážu vám, jaké malé změny v popiscích nám meziročně znásobily 17x prodeje v jedné kategorii.

Jak videa pomohla už téměř 3 000 e-shopům?

Eshoprestart.cz mi přinesl už ve 3 prvních videích informace, díky kterým jsem měl 70% nárůst objednávek. Byl pro mě opravdu záchranou. Před eshoprestartem jsem dával šílené peníze do placené reklamy a najednou jsem dokázal prodávat bez ní.

Daniel Šulcmajitel e-shopu www.swixshop.cz

Dva roky intenzivně pracuji na pozicích našich produktů v rámci fulltextu a nikdy jsem se nedostal na takové pozice jako už měsíc po EshopRestartu. První výsledky se dostavily už po měsíci a to v rámci klasického vyhledávání, tedy pozic zdarma!

Rado Brichtamajitel e-shopu www.123-olej.sk

Eshoprestart.cz mi dal informace, které jsem 5 let marně hledal. Všichni mi říkali, že dělám něco špatně, ale nikdo mi neřekl, jak to mám dělat správně. Zde najdete konečně návod, jak si věci můžete udělat sami a hlavně správně tak, aby to fungovalo.

Martin Malýmajitel e-shopu www.antena.cz

Eshoprestart nám neuvěřitelně otevřel oči, protože jsme se na internetové podnikání začali dívat úplně jinak. Po půl roce máme perfektní dohledatelnost všech našich věcí, vyjíždíme na prvních místech, má to skvělé výsledky. Eshoprestart můžu pouze a jen doporučit.

Ondřej Vrabecmajitel e-shopu www.zahradnizabava.cz

Eshoprestart nám přinesl strašně moc. Na začátku jsme vlastně byli v bodu nula. Měli jsme funkční kamennou prodejnu s vizí e-shopu, o kterém jsme nevěděli vůbec nic. Poté jsme se díky eshoprestartu vypracovali a nárůst byl „brutální“. Najednou jsme museli přijmout lidi, kteří nám s e-shopem pomáhají.

Martin Lívanskýwww.babyhill.cz

Dříve jsem proinvestoval už opravdu hodně za různé informační kurzy, ale všechny do jednoho to byly jen „teorie“, které mi nepřinesly prakticky nic. Eshoprestart je naprostý opak. Přinesl mi řadu informací, které jsem do e-shopu zapracoval a to nejdůležitější je, že vážně fungují a přináší výsledky.

Tomáš Müllermajitel e-shopu www.svetsoucastek.cz

Už chci konečně vidět ta videa!