Základní přehled
Návštěvy
19 062
+8.5% M
-47.3% R
Tržby
35 152 €
+41.5% M
-13.2% R
Profit
6 798 €
+11.4% M
-16.3% R
Konverzní poměr
1.95%
-13.6% M
+75.3% R
Transakce
372
-6.3% M
-7.7% R
Průměrná objednávka
94 €
+51.0% M
-5.9% R
Hodnota návštěvy
1.84 €
+30.4% M
+64.9% R
Náklady
3 675 €
+22.2% M
-4.3% R
PNO
10.45%
-13.6% M
+10.3% R
POAS
285.01
-5.9% M
-8.5% R
Marketingové kanály
Metriky:
−
Návštěvy
−
Tržby
−
Profit
−
Náklady
−
PNO
−
POAS
+
Podíl
+
CR %
+
Transakce
+
AOV
| Zdroj |
Návštěvy |
Tržby |
Profit |
Náklady |
PNO % |
POAS |
Podíl |
CR % |
Transakce |
AOV |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
|
Direct
|
1 561 |
2% |
-43% |
6 286 € |
22% |
-50% |
2 034 € |
-1% |
-51% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
3.78 % |
-31% |
-16% |
59 |
-30% |
-52% |
107 € |
73% |
5% |
17.9 % |
|
Google Ads
|
7 259 |
20% |
-42% |
15 723 € |
72% |
23% |
2 735 € |
32% |
14% |
2 006 € |
32% |
22% |
12.76 % |
-23% |
-1% |
236.34 |
0% |
-4% |
2.62 % |
-16% |
106% |
190 |
1% |
19% |
83 € |
71% |
3% |
44.7 % |
|
Bing Ads
|
280 |
-26% |
-25% |
129 € |
-62% |
447% |
-163 € |
14% |
94% |
208 € |
-8% |
98% |
160.82 % |
142% |
-64% |
21.75 |
-42% |
9% |
1.07 % |
103% |
297% |
3 |
50% |
200% |
43 € |
-75% |
82% |
0.4 % |
|
Google Organic
|
7 309 |
5% |
-24% |
4 198 € |
-12% |
-22% |
1 836 € |
9% |
8% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
1.04 % |
17% |
72% |
76 |
23% |
31% |
55 € |
-28% |
-40% |
11.9 % |
|
Bing Organic
|
128 |
21% |
-78% |
2 259 € |
70% |
11447% |
704 € |
70% |
8255% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
3.91 % |
38% |
2138% |
5 |
67% |
400% |
452 € |
2% |
2209% |
6.4 % |
|
Heureka
|
1 206 |
55% |
-31% |
3 659 € |
68% |
-27% |
-645 € |
614% |
-272% |
1 069 € |
86% |
28% |
29.22 % |
11% |
77% |
39.71 |
-53% |
-73% |
1.24 % |
-58% |
-22% |
15 |
-35% |
-46% |
244 € |
157% |
36% |
10.4 % |
|
Criteo
|
753 |
-32% |
-43% |
218 € |
-65% |
55% |
-208 € |
-26% |
56% |
265 € |
-53% |
32% |
121.58 % |
36% |
-15% |
21.53 |
-57% |
-36% |
0.53 % |
-61% |
40% |
4 |
-73% |
-20% |
54 € |
30% |
94% |
0.6 % |
|
E-mail
|
193 |
-25% |
-56% |
135 € |
-57% |
174% |
-53 € |
-496% |
-53% |
127 € |
7% |
0% |
93.87 % |
146% |
-63% |
58.46 |
-47% |
412% |
2.59 % |
68% |
1045% |
5 |
25% |
400% |
27 € |
-65% |
-45% |
0.4 % |
|
Referral
|
206 |
-15% |
-19% |
818 € |
62% |
58% |
138 € |
-17% |
-35% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
1.94 % |
-33% |
23% |
4 |
-43% |
0% |
204 € |
183% |
58% |
2.3 % |
|
internal / phone
|
9 |
-18% |
-84% |
1 316 € |
362% |
492% |
271 € |
101% |
198% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
55.56 % |
53% |
692% |
5 |
25% |
25% |
263 € |
270% |
374% |
3.7 % |
| Celkem |
19 062 |
8% |
-47% |
35 152 € |
41% |
-13% |
6 798 € |
11% |
-16% |
3 675 € |
22% |
-4% |
10.45 % |
-14% |
10% |
285.01 |
-6% |
-9% |
1.95 % |
-14% |
75% |
372 |
-6% |
-8% |
94 € |
51% |
-6% |
100.0 % |
Direct - 13M historie
| Měsíc |
Návštěvy |
Tržby |
Profit |
Náklady |
PNO % |
POAS |
Podíl |
CR % |
Transakce |
AOV |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| Duben 2026 |
1 497 |
-3% |
-44% |
5 581 € |
8% |
-55% |
1 810 € |
-12% |
-55% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
16.6 % |
3.54 % |
-35% |
-21% |
53 |
0% |
0% |
105 € |
- |
- |
| Březen 2026 |
1 537 |
-32% |
-34% |
5 167 € |
45% |
-16% |
2 045 € |
74% |
-15% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
20.8 % |
5.47 % |
324% |
70% |
84 |
0% |
0% |
62 € |
- |
- |
| Únor 2026 |
2 248 |
-11% |
16% |
3 568 € |
3% |
-52% |
1 175 € |
-1% |
-57% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
22.7 % |
1.29 % |
-4% |
-67% |
29 |
0% |
0% |
123 € |
- |
- |
| Leden 2026 |
2 535 |
46% |
44% |
3 459 € |
264% |
-52% |
1 183 € |
200% |
-55% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
18.3 % |
1.34 % |
30% |
-68% |
34 |
0% |
0% |
102 € |
- |
- |
| Prosinec 2025 |
1 741 |
-26% |
17% |
950 € |
-77% |
-87% |
395 € |
-69% |
-84% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
5.9 % |
1.03 % |
-40% |
-77% |
18 |
0% |
0% |
53 € |
- |
- |
| Listopad 2025 |
2 364 |
-0% |
0% |
4 104 € |
-63% |
-77% |
1 259 € |
-68% |
-71% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
14.3 % |
1.73 % |
-59% |
-59% |
41 |
0% |
0% |
100 € |
- |
- |
| Říjen 2025 |
2 368 |
-8% |
1% |
11 144 € |
18% |
-22% |
3 899 € |
17% |
-2% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
30.1 % |
4.18 % |
-3% |
6% |
99 |
0% |
0% |
113 € |
- |
- |
| Září 2025 |
2 578 |
-8% |
-31% |
9 450 € |
-31% |
-37% |
3 323 € |
-26% |
-30% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
29.6 % |
4.31 % |
0% |
-1% |
111 |
0% |
0% |
85 € |
- |
- |
| Srpen 2025 |
2 793 |
4% |
-67% |
13 722 € |
12% |
-27% |
4 499 € |
9% |
-34% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
38.2 % |
4.30 % |
-12% |
41% |
120 |
0% |
0% |
114 € |
- |
- |
| Červenec 2025 |
2 692 |
4% |
-76% |
12 255 € |
-27% |
-44% |
4 134 € |
-17% |
-49% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
32.7 % |
4.87 % |
0% |
108% |
131 |
0% |
0% |
94 € |
- |
- |
| Červen 2025 |
2 593 |
-11% |
-3% |
16 751 € |
25% |
75% |
4 963 € |
13% |
35% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
36.1 % |
4.86 % |
10% |
13% |
126 |
0% |
0% |
133 € |
- |
- |
| Květen 2025 |
2 913 |
10% |
3% |
13 371 € |
8% |
-44% |
4 379 € |
9% |
-32% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
34.6 % |
4.43 % |
-1% |
9% |
129 |
0% |
0% |
104 € |
- |
- |
| Duben 2025 |
2 657 |
14% |
0% |
12 325 € |
101% |
0% |
4 002 € |
67% |
0% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
31.4 % |
4.48 % |
39% |
0% |
119 |
0% |
0% |
104 € |
- |
- |
Google Ads - 13M historie
| Měsíc |
Návštěvy |
Tržby |
Profit |
Náklady |
PNO % |
POAS |
Podíl |
CR % |
Transakce |
AOV |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| Duben 2026 |
7 028 |
17% |
-43% |
14 990 € |
64% |
19% |
2 554 € |
24% |
7% |
1 933 € |
27% |
20% |
12.90 % |
-23% |
1% |
232.11 |
-1% |
-7% |
44.5 % |
2.58 % |
-18% |
103% |
181 |
0% |
0% |
83 € |
- |
- |
| Březen 2026 |
6 000 |
18% |
-33% |
9 150 € |
33% |
11% |
2 065 € |
17% |
28% |
1 524 € |
55% |
37% |
16.66 % |
16% |
23% |
235.53 |
-16% |
-4% |
36.8 % |
3.15 % |
41% |
183% |
189 |
0% |
0% |
48 € |
- |
- |
| Únor 2026 |
5 086 |
-21% |
-34% |
6 863 € |
-16% |
53% |
1 767 € |
-12% |
237% |
981 € |
-7% |
-10% |
14.30 % |
10% |
-41% |
280.06 |
-4% |
89% |
43.6 % |
2.24 % |
5% |
146% |
114 |
0% |
0% |
60 € |
- |
- |
| Leden 2026 |
6 421 |
13% |
-5% |
8 163 € |
-26% |
40% |
2 019 € |
-14% |
64% |
1 060 € |
-12% |
-4% |
12.98 % |
19% |
-31% |
290.48 |
-1% |
37% |
43.1 % |
2.13 % |
10% |
67% |
137 |
0% |
0% |
60 € |
- |
- |
| Prosinec 2025 |
5 680 |
-12% |
-10% |
10 986 € |
-0% |
57% |
2 336 € |
-13% |
101% |
1 202 € |
-0% |
-5% |
10.94 % |
0% |
-40% |
294.33 |
-9% |
54% |
68.1 % |
1.94 % |
-14% |
18% |
110 |
0% |
0% |
100 € |
- |
- |
| Listopad 2025 |
6 485 |
-16% |
-34% |
11 040 € |
-28% |
-6% |
2 676 € |
-31% |
229% |
1 205 € |
-15% |
-37% |
10.92 % |
19% |
-33% |
322.06 |
-14% |
126% |
38.6 % |
2.25 % |
19% |
50% |
146 |
0% |
0% |
76 € |
- |
- |
| Říjen 2025 |
7 681 |
-21% |
-22% |
15 430 € |
62% |
12% |
3 877 € |
137% |
34% |
1 414 € |
-19% |
-23% |
9.16 % |
-50% |
-31% |
374.22 |
94% |
46% |
41.6 % |
1.89 % |
18% |
35% |
145 |
0% |
0% |
106 € |
- |
- |
| Září 2025 |
9 760 |
-8% |
-0% |
9 545 € |
-27% |
17% |
1 633 € |
-34% |
49% |
1 749 € |
-10% |
-9% |
18.32 % |
22% |
-22% |
193.36 |
-15% |
23% |
29.9 % |
1.60 % |
-4% |
18% |
156 |
0% |
0% |
61 € |
- |
- |
| Srpen 2025 |
10 652 |
-10% |
12% |
13 022 € |
-10% |
151% |
2 473 € |
-20% |
2655% |
1 949 € |
2% |
-6% |
14.97 % |
13% |
-62% |
226.87 |
-13% |
117% |
36.3 % |
1.66 % |
12% |
88% |
177 |
0% |
0% |
74 € |
- |
- |
| Červenec 2025 |
11 828 |
-12% |
27% |
14 457 € |
-9% |
183% |
3 088 € |
16% |
-1602% |
1 914 € |
-13% |
-16% |
13.24 % |
-4% |
-70% |
261.29 |
18% |
187% |
38.5 % |
1.48 % |
5% |
39% |
175 |
0% |
0% |
83 € |
- |
- |
| Červen 2025 |
13 472 |
-20% |
35% |
15 959 € |
18% |
76% |
2 657 € |
22% |
44% |
2 190 € |
-2% |
32% |
13.72 % |
-17% |
-25% |
221.30 |
12% |
5% |
34.4 % |
1.41 % |
11% |
-9% |
190 |
0% |
0% |
84 € |
- |
- |
| Květen 2025 |
16 866 |
37% |
57% |
13 505 € |
7% |
1% |
2 184 € |
-9% |
-43% |
2 224 € |
38% |
29% |
16.47 % |
29% |
29% |
198.18 |
-20% |
-38% |
35.0 % |
1.27 % |
0% |
-26% |
215 |
0% |
0% |
63 € |
- |
- |
| Duben 2025 |
12 271 |
37% |
0% |
12 615 € |
54% |
0% |
2 387 € |
48% |
0% |
1 609 € |
45% |
0% |
12.75 % |
-6% |
0% |
248.39 |
1% |
0% |
32.2 % |
1.27 % |
14% |
0% |
156 |
0% |
0% |
81 € |
- |
- |
Bing Ads - 13M historie
| Měsíc |
Návštěvy |
Tržby |
Profit |
Náklady |
PNO % |
POAS |
Podíl |
CR % |
Transakce |
AOV |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| Duben 2026 |
261 |
-31% |
-29% |
129 € |
-62% |
447% |
-147 € |
3% |
76% |
192 € |
-15% |
84% |
148.78 % |
124% |
-66% |
23.51 |
-37% |
18% |
0.4 % |
1.15 % |
117% |
323% |
3 |
0% |
0% |
43 € |
- |
- |
| Březen 2026 |
378 |
-34% |
-13% |
341 € |
454% |
-45% |
-142 € |
-29% |
-280% |
227 € |
3% |
28% |
66.53 % |
-81% |
132% |
37.32 |
323% |
-74% |
1.4 % |
0.53 % |
202% |
-62% |
2 |
0% |
0% |
170 € |
- |
- |
| Únor 2026 |
570 |
-2% |
71% |
62 € |
-93% |
21% |
-201 € |
-327% |
132% |
221 € |
47% |
105% |
358.99 % |
2007% |
69% |
8.82 |
-94% |
-55% |
0.4 % |
0.18 % |
-80% |
-71% |
1 |
0% |
0% |
62 € |
- |
- |
| Leden 2026 |
584 |
-5% |
48% |
879 € |
305% |
334% |
89 € |
-171% |
-849% |
150 € |
-33% |
88% |
17.04 % |
-83% |
-57% |
159.15 |
262% |
87% |
4.6 % |
0.86 % |
-25% |
238% |
5 |
0% |
0% |
176 € |
- |
- |
| Prosinec 2025 |
615 |
-15% |
180% |
217 € |
-41% |
-30% |
-125 € |
23% |
-343% |
223 € |
-15% |
634% |
102.84 % |
45% |
952% |
43.97 |
-28% |
-84% |
1.3 % |
1.14 % |
3% |
25% |
7 |
0% |
0% |
31 € |
- |
- |
| Listopad 2025 |
721 |
-11% |
151% |
368 € |
-63% |
28% |
-102 € |
-5895% |
-184% |
262 € |
-5% |
591% |
71.16 % |
160% |
440% |
61.07 |
-39% |
-85% |
1.3 % |
1.11 % |
-18% |
6% |
8 |
0% |
0% |
46 € |
- |
- |
| Říjen 2025 |
811 |
8% |
137% |
1 005 € |
1% |
1957% |
2 € |
-101% |
-104% |
275 € |
-12% |
224% |
27.40 % |
-13% |
-84% |
100.64 |
88% |
111% |
2.7 % |
1.36 % |
104% |
55% |
11 |
0% |
0% |
91 € |
- |
- |
| Září 2025 |
751 |
42% |
401% |
995 € |
527% |
100% |
-146 € |
47% |
420% |
313 € |
125% |
1017% |
31.45 % |
-64% |
100% |
53.46 |
84% |
100% |
3.1 % |
0.67 % |
76% |
100% |
5 |
0% |
0% |
199 € |
- |
- |
| Srpen 2025 |
528 |
-11% |
810% |
159 € |
-63% |
100% |
-99 € |
-413% |
293% |
139 € |
5% |
454% |
87.79 % |
186% |
100% |
29.10 |
-76% |
100% |
0.4 % |
0.38 % |
-63% |
100% |
2 |
0% |
0% |
79 € |
- |
- |
| Červenec 2025 |
592 |
-4% |
558% |
434 € |
-47% |
100% |
32 € |
-78% |
-200% |
133 € |
-0% |
324% |
30.70 % |
87% |
100% |
123.73 |
-40% |
100% |
1.2 % |
1.01 % |
-31% |
100% |
6 |
0% |
0% |
72 € |
- |
- |
| Červen 2025 |
616 |
-14% |
264% |
813 € |
11% |
2216% |
143 € |
415% |
-434% |
133 € |
-34% |
120% |
16.40 % |
-40% |
-91% |
207.20 |
82% |
605% |
1.8 % |
1.46 % |
5% |
147% |
9 |
0% |
0% |
90 € |
- |
- |
| Květen 2025 |
719 |
95% |
333% |
734 € |
3012% |
100% |
28 € |
-133% |
-197% |
202 € |
93% |
606% |
27.50 % |
-94% |
100% |
113.74 |
470% |
100% |
1.9 % |
1.39 % |
412% |
100% |
10 |
0% |
0% |
73 € |
- |
- |
| Duben 2025 |
368 |
-16% |
0% |
24 € |
-96% |
0% |
-84 € |
-206% |
0% |
105 € |
-41% |
0% |
443.14 % |
1447% |
0% |
19.97 |
-86% |
0% |
0.1 % |
0.27 % |
-80% |
0% |
1 |
0% |
0% |
24 € |
- |
- |
Google Organic - 13M historie
| Měsíc |
Návštěvy |
Tržby |
Profit |
Náklady |
PNO % |
POAS |
Podíl |
CR % |
Transakce |
AOV |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| Duben 2026 |
7 033 |
-1% |
-24% |
4 198 € |
-12% |
-14% |
1 836 € |
9% |
24% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
12.5 % |
1.08 % |
24% |
88% |
76 |
0% |
0% |
55 € |
- |
- |
| Březen 2026 |
7 126 |
-5% |
-28% |
4 768 € |
39% |
62% |
1 691 € |
26% |
33% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
19.2 % |
0.87 % |
16% |
120% |
62 |
0% |
0% |
77 € |
- |
- |
| Únor 2026 |
7 472 |
-16% |
-11% |
3 421 € |
18% |
39% |
1 345 € |
9% |
29% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
21.7 % |
0.75 % |
3% |
18% |
56 |
0% |
0% |
61 € |
- |
- |
| Leden 2026 |
8 911 |
32% |
3% |
2 906 € |
73% |
3% |
1 231 € |
71% |
-11% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
15.3 % |
0.73 % |
41% |
62% |
65 |
0% |
0% |
45 € |
- |
- |
| Prosinec 2025 |
6 745 |
-25% |
1% |
1 680 € |
-79% |
4% |
721 € |
-75% |
-3% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
10.4 % |
0.52 % |
-44% |
-13% |
35 |
0% |
0% |
48 € |
- |
- |
| Listopad 2025 |
9 007 |
-6% |
1% |
8 156 € |
71% |
153% |
2 857 € |
55% |
213% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
28.5 % |
0.93 % |
28% |
66% |
84 |
0% |
0% |
97 € |
- |
- |
| Říjen 2025 |
9 623 |
-1% |
2% |
4 778 € |
-25% |
20% |
1 838 € |
0% |
7% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
12.9 % |
0.73 % |
1% |
18% |
70 |
0% |
0% |
68 € |
- |
- |
| Září 2025 |
9 751 |
-0% |
23% |
6 341 € |
33% |
46% |
1 837 € |
5% |
1% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
19.9 % |
0.72 % |
-11% |
46% |
70 |
0% |
0% |
91 € |
- |
- |
| Srpen 2025 |
9 773 |
4% |
154% |
4 765 € |
29% |
88% |
1 752 € |
4% |
66% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
13.3 % |
0.81 % |
-5% |
-3% |
79 |
0% |
0% |
60 € |
- |
- |
| Červenec 2025 |
9 414 |
2% |
140% |
3 698 € |
-12% |
15% |
1 679 € |
10% |
85% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
9.9 % |
0.85 % |
-8% |
39% |
80 |
0% |
0% |
46 € |
- |
- |
| Červen 2025 |
9 226 |
-14% |
12% |
4 213 € |
-16% |
31% |
1 528 € |
-9% |
33% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
9.1 % |
0.92 % |
43% |
27% |
85 |
0% |
0% |
50 € |
- |
- |
| Květen 2025 |
10 699 |
16% |
-2% |
4 989 € |
2% |
68% |
1 677 € |
13% |
23% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
12.9 % |
0.64 % |
12% |
1% |
69 |
0% |
0% |
72 € |
- |
- |
| Duben 2025 |
9 214 |
-6% |
0% |
4 868 € |
65% |
0% |
1 485 € |
17% |
0% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
12.4 % |
0.58 % |
45% |
0% |
53 |
0% |
0% |
92 € |
- |
- |
Bing Organic - 13M historie
| Měsíc |
Návštěvy |
Tržby |
Profit |
Náklady |
PNO % |
POAS |
Podíl |
CR % |
Transakce |
AOV |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| Duben 2026 |
128 |
19% |
-76% |
2 259 € |
70% |
100% |
704 € |
70% |
100% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
6.7 % |
3.91 % |
41% |
100% |
5 |
0% |
0% |
452 € |
- |
- |
| Březen 2026 |
108 |
-40% |
-81% |
1 329 € |
651% |
921% |
414 € |
409% |
500% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
5.3 % |
2.78 % |
150% |
166% |
3 |
0% |
0% |
443 € |
- |
- |
| Únor 2026 |
180 |
-21% |
-65% |
177 € |
1509% |
480% |
81 € |
492% |
349% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
1.1 % |
1.11 % |
27% |
476% |
2 |
0% |
0% |
88 € |
- |
- |
| Leden 2026 |
229 |
22% |
-44% |
11 € |
-84% |
-96% |
14 € |
-34% |
-84% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
0.1 % |
0.87 % |
64% |
77% |
2 |
0% |
0% |
6 € |
- |
- |
| Prosinec 2025 |
188 |
-50% |
-54% |
67 € |
-82% |
-67% |
21 € |
-84% |
-65% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
0.4 % |
0.53 % |
-34% |
-27% |
1 |
0% |
0% |
67 € |
- |
- |
| Listopad 2025 |
373 |
21% |
-27% |
362 € |
2411% |
10% |
133 € |
2116% |
70% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
1.3 % |
0.80 % |
148% |
3% |
3 |
0% |
0% |
121 € |
- |
- |
| Říjen 2025 |
308 |
-16% |
-50% |
14 € |
-98% |
-82% |
6 € |
-96% |
-86% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
0.0 % |
0.32 % |
-70% |
-34% |
1 |
0% |
0% |
14 € |
- |
- |
| Září 2025 |
368 |
-22% |
-28% |
641 € |
117% |
217% |
172 € |
48% |
136% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
2.0 % |
1.09 % |
28% |
177% |
4 |
0% |
0% |
160 € |
- |
- |
| Srpen 2025 |
470 |
-22% |
90% |
295 € |
105% |
82% |
116 € |
88% |
35% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
0.8 % |
0.85 % |
29% |
-47% |
4 |
0% |
0% |
74 € |
- |
- |
| Červenec 2025 |
606 |
23% |
130% |
144 € |
-82% |
100% |
62 € |
-82% |
100% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
0.4 % |
0.66 % |
-35% |
100% |
4 |
0% |
0% |
36 € |
- |
- |
| Červen 2025 |
493 |
-14% |
-9% |
790 € |
516% |
3% |
351 € |
558% |
17% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
1.7 % |
1.01 % |
192% |
84% |
5 |
0% |
0% |
158 € |
- |
- |
| Květen 2025 |
576 |
6% |
-1% |
128 € |
100% |
120% |
53 € |
100% |
133% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
0.3 % |
0.35 % |
100% |
103% |
2 |
0% |
0% |
64 € |
- |
- |
| Duben 2025 |
544 |
-5% |
0% |
0 € |
-100% |
0% |
0 € |
-100% |
0% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
0.0 % |
0.00 % |
-100% |
0% |
0 |
0% |
0% |
0 € |
- |
- |
Heureka - 13M historie
| Měsíc |
Návštěvy |
Tržby |
Profit |
Náklady |
PNO % |
POAS |
Podíl |
CR % |
Transakce |
AOV |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| Duben 2026 |
1 179 |
51% |
-31% |
3 610 € |
65% |
-28% |
-644 € |
614% |
-268% |
1 043 € |
82% |
27% |
28.91 % |
10% |
77% |
38.29 |
-55% |
-74% |
10.7 % |
1.10 % |
-63% |
-32% |
13 |
0% |
0% |
278 € |
- |
- |
| Březen 2026 |
780 |
-3% |
-11% |
2 183 € |
183% |
178% |
-90 € |
-40% |
-8% |
574 € |
51% |
66% |
26.29 % |
-47% |
-40% |
84.28 |
40% |
18% |
8.8 % |
2.95 % |
138% |
187% |
23 |
0% |
0% |
95 € |
- |
- |
| Únor 2026 |
807 |
-37% |
46% |
772 € |
-65% |
289% |
-151 € |
12% |
16% |
381 € |
-41% |
75% |
49.32 % |
66% |
-55% |
60.25 |
-24% |
50% |
4.9 % |
1.24 % |
-1% |
37% |
10 |
0% |
0% |
77 € |
- |
- |
| Leden 2026 |
1 273 |
29% |
133% |
2 176 € |
18% |
862% |
-136 € |
2197% |
-17% |
647 € |
16% |
131% |
29.74 % |
-2% |
-76% |
79.04 |
-20% |
91% |
11.5 % |
1.26 % |
-23% |
-2% |
16 |
0% |
0% |
136 € |
- |
- |
| Prosinec 2025 |
984 |
-16% |
102% |
1 841 € |
-24% |
153% |
-6 € |
-82% |
-111% |
557 € |
-22% |
196% |
30.24 % |
2% |
17% |
98.94 |
4% |
-23% |
11.4 % |
1.63 % |
-13% |
-12% |
16 |
0% |
0% |
115 € |
- |
- |
| Listopad 2025 |
1 174 |
-2% |
198% |
2 410 € |
37% |
442% |
-32 € |
-83% |
51% |
715 € |
6% |
418% |
29.66 % |
-23% |
-4% |
95.46 |
32% |
13% |
8.4 % |
1.87 % |
18% |
-18% |
22 |
0% |
0% |
110 € |
- |
- |
| Říjen 2025 |
1 197 |
49% |
273% |
1 753 € |
464% |
532% |
-189 € |
-15% |
-609% |
676 € |
97% |
534% |
38.57 % |
-65% |
0% |
72.12 |
103% |
-46% |
4.7 % |
1.59 % |
113% |
-43% |
19 |
0% |
0% |
92 € |
- |
- |
| Září 2025 |
806 |
-3% |
158% |
311 € |
-83% |
-7% |
-222 € |
-268% |
-591% |
344 € |
-5% |
233% |
110.48 % |
448% |
260% |
35.51 |
-74% |
-75% |
1.0 % |
0.74 % |
-61% |
-61% |
6 |
0% |
0% |
52 € |
- |
- |
| Srpen 2025 |
829 |
-15% |
228% |
1 796 € |
120% |
453% |
132 € |
-185% |
-2409% |
362 € |
-10% |
268% |
20.16 % |
-59% |
-33% |
136.33 |
122% |
45% |
5.0 % |
1.93 % |
109% |
144% |
16 |
0% |
0% |
112 € |
- |
- |
| Červenec 2025 |
976 |
-15% |
252% |
817 € |
-84% |
352% |
-155 € |
-142% |
309% |
402 € |
-32% |
258% |
49.23 % |
325% |
-21% |
61.52 |
-62% |
-7% |
2.2 % |
0.92 % |
-58% |
-15% |
9 |
0% |
0% |
91 € |
- |
- |
| Červen 2025 |
1 149 |
-30% |
184% |
5 093 € |
80% |
565% |
367 € |
-2680% |
183% |
590 € |
-24% |
362% |
11.58 % |
-58% |
-30% |
162.14 |
65% |
-20% |
11.0 % |
2.18 % |
55% |
-2% |
25 |
0% |
0% |
204 € |
- |
- |
| Květen 2025 |
1 637 |
-5% |
281% |
2 824 € |
-44% |
487% |
-14 € |
-104% |
-119% |
777 € |
-5% |
457% |
27.53 % |
68% |
-5% |
98.17 |
-33% |
-36% |
7.3 % |
1.41 % |
-14% |
1% |
23 |
0% |
0% |
123 € |
- |
- |
| Duben 2025 |
1 721 |
96% |
0% |
5 029 € |
541% |
0% |
384 € |
-491% |
0% |
822 € |
137% |
0% |
16.34 % |
-63% |
0% |
146.77 |
105% |
0% |
12.8 % |
1.63 % |
58% |
0% |
28 |
0% |
0% |
180 € |
- |
- |
Criteo - 13M historie
| Měsíc |
Návštěvy |
Tržby |
Profit |
Náklady |
PNO % |
POAS |
Podíl |
CR % |
Transakce |
AOV |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| Duben 2026 |
694 |
-38% |
-45% |
218 € |
-65% |
135% |
-188 € |
-33% |
34% |
245 € |
-56% |
26% |
112.56 % |
26% |
-46% |
23.26 |
-54% |
-17% |
0.6 % |
0.58 % |
-57% |
83% |
4 |
0% |
0% |
54 € |
- |
- |
| Březen 2026 |
1 114 |
283% |
-33% |
628 € |
180% |
51% |
-280 € |
-1007% |
88% |
563 € |
1465% |
63% |
89.59 % |
459% |
8% |
50.32 |
-73% |
-11% |
2.5 % |
1.35 % |
96% |
86% |
15 |
0% |
0% |
42 € |
- |
- |
| Únor 2026 |
291 |
-82% |
-81% |
224 € |
-61% |
-36% |
31 € |
-128% |
-115% |
36 € |
-90% |
-90% |
16.04 % |
-74% |
-84% |
185.74 |
167% |
368% |
1.4 % |
0.69 % |
-0% |
16% |
2 |
0% |
0% |
112 € |
- |
- |
| Leden 2026 |
1 598 |
9% |
36% |
572 € |
622% |
157% |
-108 € |
-62% |
-30% |
357 € |
6% |
49% |
62.41 % |
-85% |
-42% |
69.68 |
370% |
96% |
3.0 % |
0.69 % |
153% |
62% |
11 |
0% |
0% |
52 € |
- |
- |
| Prosinec 2025 |
1 468 |
7% |
1166% |
79 € |
-31% |
100% |
-286 € |
22% |
1869% |
336 € |
18% |
2212% |
424.65 % |
72% |
100% |
14.81 |
-16% |
100% |
0.5 % |
0.27 % |
25% |
100% |
4 |
0% |
0% |
20 € |
- |
- |
| Listopad 2025 |
1 373 |
3% |
17% |
116 € |
-63% |
-58% |
-236 € |
86% |
-10% |
286 € |
35% |
-17% |
247.47 % |
265% |
97% |
17.57 |
-56% |
-26% |
0.4 % |
0.22 % |
-27% |
-57% |
3 |
0% |
0% |
39 € |
- |
- |
| Říjen 2025 |
1 330 |
5% |
92% |
312 € |
34% |
-56% |
-127 € |
21% |
-408% |
212 € |
2% |
49% |
67.83 % |
-24% |
240% |
40.18 |
-19% |
-69% |
0.8 % |
0.30 % |
-46% |
-48% |
4 |
0% |
0% |
78 € |
- |
- |
| Září 2025 |
1 268 |
-1% |
14% |
234 € |
-70% |
201% |
-105 € |
-264% |
-34% |
208 € |
3% |
5% |
89.17 % |
237% |
-65% |
49.71 |
-62% |
142% |
0.7 % |
0.55 % |
-46% |
104% |
7 |
0% |
0% |
33 € |
- |
- |
| Srpen 2025 |
1 283 |
-7% |
-69% |
767 € |
24% |
1134% |
64 € |
231% |
-122% |
203 € |
-5% |
-39% |
26.44 % |
-23% |
-95% |
131.60 |
21% |
891% |
2.1 % |
1.01 % |
8% |
747% |
13 |
0% |
0% |
59 € |
- |
- |
| Červenec 2025 |
1 380 |
-3% |
-69% |
618 € |
-25% |
2771% |
19 € |
-77% |
-105% |
213 € |
2% |
-47% |
34.53 % |
35% |
-98% |
109.08 |
-22% |
2223% |
1.6 % |
0.94 % |
21% |
4068% |
13 |
0% |
0% |
48 € |
- |
- |
| Červen 2025 |
1 417 |
-20% |
-61% |
819 € |
449% |
45% |
84 € |
-153% |
-242% |
209 € |
-1% |
-47% |
25.58 % |
-82% |
-63% |
140.24 |
450% |
65% |
1.8 % |
0.78 % |
243% |
64% |
11 |
0% |
0% |
74 € |
- |
- |
| Květen 2025 |
1 767 |
39% |
-24% |
149 € |
61% |
-78% |
-158 € |
13% |
21% |
212 € |
9% |
-48% |
142.43 % |
-32% |
135% |
25.51 |
-9% |
-63% |
0.4 % |
0.23 % |
-28% |
-59% |
4 |
0% |
0% |
37 € |
- |
- |
| Duben 2025 |
1 273 |
-23% |
0% |
93 € |
-78% |
0% |
-140 € |
-6% |
0% |
195 € |
-43% |
0% |
210.06 % |
153% |
0% |
27.94 |
-51% |
0% |
0.2 % |
0.31 % |
-57% |
0% |
4 |
0% |
0% |
23 € |
- |
- |
E-mail - 13M historie
| Měsíc |
Návštěvy |
Tržby |
Profit |
Náklady |
PNO % |
POAS |
Podíl |
CR % |
Transakce |
AOV |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| Duben 2026 |
188 |
-27% |
-57% |
135 € |
-57% |
174% |
-49 € |
-465% |
-55% |
123 € |
3% |
0% |
90.84 % |
138% |
-63% |
60.41 |
-46% |
412% |
0.4 % |
2.66 % |
72% |
1065% |
5 |
0% |
0% |
27 € |
- |
- |
| Březen 2026 |
259 |
-32% |
-23% |
313 € |
104% |
1276% |
13 € |
-122% |
-113% |
119 € |
-3% |
-3% |
38.15 % |
-53% |
-93% |
111.19 |
123% |
722% |
1.3 % |
1.54 % |
47% |
417% |
4 |
0% |
0% |
78 € |
- |
- |
| Únor 2026 |
380 |
67% |
104% |
153 € |
421% |
-8% |
-62 € |
-42% |
-11% |
123 € |
-1% |
-0% |
80.32 % |
-81% |
9% |
49.76 |
252% |
15% |
1.0 % |
1.05 % |
140% |
-2% |
4 |
0% |
0% |
38 € |
- |
- |
| Leden 2026 |
228 |
12% |
-20% |
29 € |
-85% |
-95% |
-107 € |
541% |
-184% |
124 € |
16% |
1% |
422.89 % |
658% |
1903% |
14.12 |
-83% |
-93% |
0.2 % |
0.44 % |
-78% |
-69% |
1 |
0% |
0% |
29 € |
- |
- |
| Prosinec 2025 |
203 |
-69% |
-11% |
192 € |
-82% |
-63% |
-17 € |
-110% |
-135% |
107 € |
-13% |
-13% |
55.76 % |
373% |
133% |
84.47 |
-63% |
-39% |
1.2 % |
1.97 % |
64% |
-10% |
4 |
0% |
0% |
48 € |
- |
- |
| Listopad 2025 |
665 |
165% |
10% |
1 044 € |
567% |
-21% |
161 € |
-442% |
-54% |
123 € |
-0% |
3% |
11.78 % |
-85% |
30% |
230.90 |
273% |
-42% |
3.6 % |
1.20 % |
1% |
-20% |
8 |
0% |
0% |
131 € |
- |
- |
| Říjen 2025 |
251 |
10% |
-55% |
156 € |
859% |
-89% |
-47 € |
-57% |
-112% |
123 € |
0% |
21% |
78.73 % |
-90% |
996% |
61.83 |
434% |
-88% |
0.4 % |
1.20 % |
173% |
-26% |
3 |
0% |
0% |
52 € |
- |
- |
| Září 2025 |
228 |
6% |
-32% |
16 € |
-91% |
-90% |
-109 € |
46% |
277% |
123 € |
-0% |
21% |
753.68 % |
985% |
1121% |
11.59 |
-71% |
-84% |
0.1 % |
0.44 % |
-53% |
-76% |
1 |
0% |
0% |
16 € |
- |
- |
| Srpen 2025 |
216 |
-18% |
-17% |
177 € |
341% |
2688% |
-74 € |
-17% |
-21% |
123 € |
11% |
21% |
69.49 % |
-75% |
-96% |
39.67 |
106% |
415% |
0.5 % |
0.93 % |
22% |
141% |
2 |
0% |
0% |
89 € |
- |
- |
| Červenec 2025 |
264 |
8% |
2% |
40 € |
14% |
-89% |
-90 € |
-9% |
-719% |
111 € |
-7% |
13% |
276.31 % |
-18% |
890% |
19.26 |
11% |
-83% |
0.1 % |
0.76 % |
-7% |
-51% |
2 |
0% |
0% |
20 € |
- |
- |
| Červen 2025 |
245 |
-20% |
15% |
35 € |
100% |
-78% |
-98 € |
-20% |
-1109% |
119 € |
-3% |
57% |
336.83 % |
100% |
625% |
17.28 |
100% |
-85% |
0.1 % |
0.82 % |
100% |
-57% |
2 |
0% |
0% |
18 € |
- |
- |
| Květen 2025 |
305 |
-30% |
-51% |
0 € |
-100% |
-100% |
-123 € |
13% |
-226% |
123 € |
0% |
63% |
0.00 % |
-100% |
-100% |
0.00 |
-100% |
-100% |
0.0 % |
0.00 % |
-100% |
-100% |
0 |
0% |
0% |
0 € |
- |
- |
| Duben 2025 |
438 |
31% |
0% |
49 € |
118% |
0% |
-108 € |
2% |
0% |
123 € |
-0% |
0% |
248.69 % |
-54% |
0% |
11.79 |
-13% |
0% |
0.1 % |
0.23 % |
-24% |
0% |
1 |
0% |
0% |
49 € |
- |
- |
Referral - 13M historie
| Měsíc |
Návštěvy |
Tržby |
Profit |
Náklady |
PNO % |
POAS |
Podíl |
CR % |
Transakce |
AOV |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| Duben 2026 |
196 |
-19% |
-20% |
818 € |
62% |
224% |
138 € |
-17% |
2% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
2.4 % |
2.04 % |
-29% |
67% |
4 |
0% |
0% |
204 € |
- |
- |
| Březen 2026 |
243 |
33% |
7% |
506 € |
156% |
-38% |
166 € |
179% |
-40% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
2.0 % |
2.88 % |
164% |
9% |
7 |
0% |
0% |
72 € |
- |
- |
| Únor 2026 |
183 |
-4% |
-25% |
198 € |
479% |
-59% |
60 € |
277% |
-38% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
1.3 % |
1.09 % |
109% |
33% |
2 |
0% |
0% |
99 € |
- |
- |
| Leden 2026 |
191 |
17% |
40% |
34 € |
-41% |
-93% |
16 € |
-48% |
-91% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
0.2 % |
0.52 % |
-57% |
-82% |
1 |
0% |
0% |
34 € |
- |
- |
| Prosinec 2025 |
163 |
-78% |
34% |
58 € |
-61% |
-46% |
31 € |
-46% |
-23% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
0.4 % |
1.23 % |
200% |
-50% |
2 |
0% |
0% |
29 € |
- |
- |
| Listopad 2025 |
734 |
207% |
187% |
149 € |
-93% |
-73% |
57 € |
-92% |
37% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
0.5 % |
0.41 % |
-80% |
-74% |
3 |
0% |
0% |
50 € |
- |
- |
| Říjen 2025 |
239 |
22% |
24% |
1 999 € |
97% |
11% |
732 € |
132% |
54% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
5.4 % |
2.09 % |
-41% |
34% |
5 |
0% |
0% |
400 € |
- |
- |
| Září 2025 |
196 |
6% |
8% |
1 013 € |
405% |
55% |
316 € |
302% |
49% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
3.2 % |
3.57 % |
65% |
29% |
7 |
0% |
0% |
145 € |
- |
- |
| Srpen 2025 |
185 |
-20% |
10% |
201 € |
-78% |
-89% |
79 € |
-67% |
-84% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
0.6 % |
2.16 % |
25% |
-27% |
4 |
0% |
0% |
50 € |
- |
- |
| Červenec 2025 |
231 |
-7% |
22% |
933 € |
86% |
-45% |
237 € |
93% |
-26% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
2.5 % |
1.73 % |
44% |
-59% |
4 |
0% |
0% |
233 € |
- |
- |
| Červen 2025 |
249 |
17% |
55% |
501 € |
29713% |
164% |
123 € |
2411% |
77% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
1.1 % |
1.20 % |
157% |
-52% |
3 |
0% |
0% |
167 € |
- |
- |
| Květen 2025 |
213 |
-13% |
-7% |
2 € |
-99% |
-100% |
5 € |
-96% |
-99% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
0.0 % |
0.47 % |
-62% |
-79% |
1 |
0% |
0% |
2 € |
- |
- |
| Duben 2025 |
246 |
8% |
0% |
252 € |
-69% |
0% |
136 € |
-51% |
0% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
0.6 % |
1.22 % |
-54% |
0% |
3 |
0% |
0% |
84 € |
- |
- |
internal / phone - 13M historie
| Měsíc |
Návštěvy |
Tržby |
Profit |
Náklady |
PNO % |
POAS |
Podíl |
CR % |
Transakce |
AOV |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| %M | %R |
| Duben 2026 |
9 |
-18% |
-84% |
1 316 € |
362% |
492% |
271 € |
101% |
198% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
3.9 % |
55.56 % |
53% |
678% |
5 |
0% |
0% |
263 € |
- |
- |
| Březen 2026 |
11 |
-66% |
-75% |
285 € |
38% |
179% |
135 € |
63% |
99% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
1.1 % |
36.36 % |
288% |
1500% |
4 |
0% |
0% |
71 € |
- |
- |
| Únor 2026 |
32 |
-22% |
-42% |
206 € |
-68% |
9% |
82 € |
-73% |
-15% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
1.3 % |
9.38 % |
-23% |
3% |
3 |
0% |
0% |
69 € |
- |
- |
| Leden 2026 |
41 |
64% |
-7% |
643 € |
878% |
507% |
300 € |
532% |
296% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
3.4 % |
12.20 % |
2% |
79% |
5 |
0% |
0% |
129 € |
- |
- |
| Prosinec 2025 |
25 |
-32% |
-51% |
66 € |
-92% |
-89% |
48 € |
-87% |
-79% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
0.4 % |
12.00 % |
48% |
22% |
3 |
0% |
0% |
22 € |
- |
- |
| Listopad 2025 |
37 |
-8% |
-20% |
802 € |
71% |
-15% |
355 € |
84% |
38% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
2.8 % |
8.11 % |
-54% |
-38% |
3 |
0% |
0% |
267 € |
- |
- |
| Říjen 2025 |
40 |
-9% |
-15% |
468 € |
-85% |
124% |
193 € |
-81% |
106% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
1.3 % |
17.50 % |
28% |
37% |
7 |
0% |
0% |
67 € |
- |
- |
| Září 2025 |
44 |
26% |
-2% |
3 035 € |
398% |
251% |
1 036 € |
264% |
129% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
9.5 % |
13.64 % |
-52% |
23% |
6 |
0% |
0% |
506 € |
- |
- |
| Srpen 2025 |
35 |
-29% |
9% |
609 € |
-85% |
203% |
285 € |
-60% |
125% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
1.7 % |
28.57 % |
75% |
129% |
10 |
0% |
0% |
61 € |
- |
- |
| Červenec 2025 |
49 |
-6% |
32% |
3 945 € |
1024% |
553% |
711 € |
435% |
157% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
10.5 % |
16.33 % |
70% |
21% |
8 |
0% |
0% |
493 € |
- |
- |
| Červen 2025 |
52 |
27% |
41% |
351 € |
-36% |
-17% |
133 € |
139% |
5% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
0.8 % |
9.62 % |
97% |
19% |
5 |
0% |
0% |
70 € |
- |
- |
| Květen 2025 |
41 |
-27% |
-7% |
551 € |
148% |
199% |
56 € |
-39% |
-24% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
1.4 % |
4.88 % |
-32% |
-46% |
2 |
0% |
0% |
275 € |
- |
- |
| Duben 2025 |
56 |
27% |
0% |
222 € |
118% |
0% |
91 € |
34% |
0% |
0 € |
0% |
0% |
0.00 % |
0% |
0% |
0.00 |
0% |
0% |
0.6 % |
7.14 % |
214% |
0% |
4 |
0% |
0% |
56 € |
- |
- |